iletişim

inspiteofmyself@gmail.com

20 Eylül 2012 Perşembe

ecotools fırçalar / brushes

beş parça fırça seti / 5 piece brush set


beş parçanın dördü fırça biri çanta. üzerinde, fırça saplarının bambudan, çanta ve fırça kıllarının geri dönüştürülmüş malzemeden yapıldığı yazıyor.

five piece set includes four brushes and a case. it says that brushes are made of bamboo and recycled materials on the package.


bir pudra, bir kabuki, bir far ve bir kapatıcı fırçasından oluşan setin çantası kullanışlı. fırçalar çok yumuşak. ben bu fırçaları, seyahate çıktığımda, oradan oraya fırlatılan valizlerin içinde, kırılmasından en çok korktuğum eşyalarımın makyaj fırçalarım olmasından ötürü aldım. fiyatları çok uygun olduğu için kırılsalar da üzülmem diye düşündüm. ama gerçekten çok büyük felaketle karşılaştım. hiçbiri amacına uygun olmayan bu fırçalara verilen her kuruş ziyandır.

the set has a powder brush, a kabuki, a shadow brush and a concealer brush. they are very soft. I bought them because whenever I go away, I am always afraid of my brushes being broken or something. I thought these brushes has a low price, so I won't be upset if something happens. but they are a total disaster and a waste of money.

far fırçası çok büyük. belki göz çevresi makyajını karıştırmak için daha uygun olabilir.
kapatıcı fırçası ise pek iyi sayılmaz. gözaltında, yanakta, kaş altında iz bırakıyor. fırçanın kılları çizgi çizgi duruyor. üzerinden elle geçmek gerekiyor. bu fırça toz farlar için kullanılırsa daha uygun olabilir.

I found the shadow brush too big. it can be used to blend eye makeup. 
concealer brush is not very good either. its hairs leave tracks on the undereye, cheek or under eyebrow. this brush can be better with powder eyeshadows.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...