iletişim

inspiteofmyself@gmail.com

22 Ekim 2012 Pazartesi

happy endings

bir amerikan sitcomu daha / another american sitcom


yo dostum, 3. sezon posteri, ya da ismi seni yanıltmasın, seks sahnelerinden ibaret bir diziden bahsetmiyorum. bu da tıpkı ağabeyleri friends ve how I met your mother gibibir ilişki komedisi.

the poster of season 3 or the name shouldn't mislead you, I am not talking about a tv show full of sex scenes. this show is a relationship comedy just like friends and how ı met your mother.

öyle ahım şahım hayatlardan, ekstra ilginç karakterlerden, tuhaf maceralardan da dem vurmuyor, oldukça sıradan, tanıdık bulunabilecek tipler, basit hayatlar. sadece eninde sonunda amerikan olduğu için, bizim türk işi hayatımıza biraz yabancı kalabilir. oda her dizi ya da film kadar. sıradan bir hayatta karşılaşamayacağımız kadar yoğun bir ilişki ve espri trafiği dışında anormal bir durum yok.
bu diziye sanırım, sıkıntıdan patladığım, izlenebilecek bütün romantik komedileri bitirdiğim bir zamanda başladım. 2 sezonu yayınlanmıştı. önümüzdeki günlerde ise üçüncü sezonu başlayacak.

characters are ordinary, lives are simple. there is a very busy relationship traffic with humour unlike real life, that's all. I began to watch this show when I was bored much and finished every romantic comedies around. there were 2 seasons finished. third one will begin in a couple of days.


dizi, düğününden başka bir adamla kaçan bir gelinle açılıyor, sonraları, bir zamanlar çok mutlu olan bu çift ve arkadaşlarının etrafında dönen bir hikayeye dahil oluyoruz. düzenlerinin bozulmaması için aynı arkadaş grubunun içinde kalmaya razı olan alex ve dave ekseninden yavaş yavaş koparak diğer karakterlerle haşır neşir olmaya başlıyoruz. 
6 kişilik bu arkadaş grubunu, felaketle sonuçlanan evlilik denemesinin ardından işinden ayrılıp fast foodcu olmaya karar veren dave, kendi dükkanını işleten, hayalperest ve çocuksu alex, onun düzen hastası, hırslı, başarılı plaza kadını ablası jane, jane'in afro-amerikan kocası brad, şaşkın bir aşk kadını olan arkadaşları penny, ve "best gay friend" (eşcinsel en iyi arkadaş) kontenjanından işsiz güçsüz max oluşturuyor.

the show begins with a bride who leaves the groom at the alter and runs away with another man, then the story revolves around this once happy couple and their friends. alex and dave accepts to stay in the group not to lose their friends.
the group of six friends is consisted of alex's ambitious sister jane who has a successful career and happy marriage, her afro-american husband brad, their love addicted friend penny and max as the best gay friend cliché.eğer romantik komedileri, ilişki hikayelerini, amerikan mizahını seviyorsanız, sıkılmadan özleyebileceğiniz bir abc yapımı. çok farklı özellikler vadetmiyor ama, kafa dağıtıp gülümsemek, "ayy aynısı bana da olmuştu" "tüh keşke ben de böyle deseydim"  "tamam ben de bunu yapıcam!" gibi boş laflar etmek isterseniz kaçırmayın.

if you enjoy romantic comedies, relationship stories, american humour, you can have fun watching this abc show. it doesn't have distinctive qualities but it is easy to identify with and have a good time smiling.

bu da üçüncü sezon tanıtım filmi:

and third season promo:


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...