iletişim

inspiteofmyself@gmail.com

5 Kasım 2012 Pazartesi

estee lauder advanced night repair

göz kremi ve serum / eye cream and recovery complex


çılgın estee lauder alışverişlerim esnasında sık sık verilen deneme boyu ürünlerden ikisi advanced night repair serisinin göz kremi ve tedavi serumu. öyle ki henüz tam boylarını almama gerek kalmadı. gerçekten uzun süre kullanılabilecek kadar bereketliler. bunların yanısıra bir de kırışıklık karşıtı krem veriliyor ama onu daha hiç kullanmadım, kullansam da, olmayan kırışıklıklara karşı sonucunu nasıl fark ederim bilmem.
ama bu ikili beni fethetti.

samples of advanced night repair eye cream and recovery serum are usually given me after my estee lauder shoppings together with time zone anti wrinkle cream. ı have never bought an actual size bottle but samples contain a huge amount of product that I could get the quality. 

serum cilt tarafından neredeyse sürer sürmez emiliyor, ve üzerinden gece kreminizi geçiyorsunuz. cildi yumuşatıp pürüzsüzleştirdiğini söyleyebilirim. sabah kalktığınızda yumuşacık bir cilde dokunuyorsunuz. içeriği çok yararlı antioksidanlarla dolu.

recovery complex is easily absorbed immediately after using. you can touch a smooth and soft skin in the morning. there are many useful ingreients like antioxidants.


göz kremi, serumun biraz daha yoğun kıvamlısı gibi sanki. zira silikon ihtiva eiyor. yani geçici güzellik vadediyor. yani geçici olarak cilt yüzeyini pürüzsüzleştirip kalıcı bir çözüm sunmuyor. 

eye cream is heavier than recovery complex. because it has a considerable amount of silicones which smoothes the skin surface only temporarily.

3 yorum:

  1. Estee Lauder benim de en beğendiğim ve güvendiğim markalardan biri. Bana da bu ikiliyi tester olarak vermişlerdi ve çok beğenmiştim. Yazını okuduktan sonra yeniden düştü aklıma alsam mı acaba diye =)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. ihtiyaç varsa al, yoksa sakın aklını çelmesin. tutumluyum tutumusun tutumlu:)

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...