iletişim

inspiteofmyself@gmail.com

7 Aralık 2012 Cuma

rare blossom

organik susam yağı ve vücut için scrub-üzüm çekirdeği ve bergamot / organic sesame oil and body scrub-grape seed and bergamot


rare blossom bizlerle vedalaşırken, indirimdeki ürünlerinden son kez ihtiyacımı karşılamak için vücut için scrub ve susam yağı ürünlerini aldım.
alışverişim iki gün içinde elim ulaştı.
kutusunu açtığımda body scrubın yağının tamamen üstüne çıktığını gördüm, karıştırınca normal bir hal aldı ama durdukça tekrar aynı şey oluyor. yani her kullanımda karıştırmak gerekiyor. bu zaman zaman the body shop scrublarda da olurdu ama bu kadar yoğun bir şekilde değil.
ciltteki etkisi ise çok güzel, fazla kaygan olmayan yumuşak bir his bırakıyor.

while rare blossom is saying good bye to the market, I purchased its body scrub and sesame oil for the last time.
I received them in two days. 
when I opened the package of the scrub, I realised that its oil was on the surface totally. it happened before with some the body shop scrubs but not this much. 
it is a very good product with a soft but not slippery feeling.


aldığım diğer ürünse susam yağı. faydaları saymakla bitmez. e vitamini sayesinde saçı ve cildi beslemesi, serbest radikallerle savaşarak yaşlanma karşıtı olması, doğal bir güneş koruyucu olması en önemli özellikleri. her türlü cilt problemi için kullanılan bir yağ.

the other product I bought is the organic sesame oil. its benefits are countless. the vitamin e in it feeds hair and skin, fights against free radicals, prevents aging and it is a natural sun screen. it is used for many different skin problems.


üstelik üzüm çekirdeği yağına kıyasla pek de acaip kokmadığını söyleyebilirim. belli belirsiz bir kokusu var.
eğer yapabilirseniz fiyatları uygun hale gelmişken en azından organik yağlarını stoklayın derim.

furthermore, it does not smell strange like grape seed oil. if you can, at least stock organic oils of rare blossom while the prices are normal.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...