iletişim

inspiteofmyself@gmail.com

24 Ocak 2013 Perşembe

watsons antioxidant green tea mask


tek sefer kullanıp fikir beyan etmek ne derece sağlıklı tartışılır. ama bazı maskeler daha ilk seferde cildinizin beklentilerini karşılayıp karşılayamayacağını belli ediyor.
watsons'ın bu yeşil çay maskesi uzun süredir çekmecemde, gözüme çok büyük geldiği için bekliyordu. tek seferde kullanamayacağımı düşünüyordum, açınca da saklanmaz, ne yapsam falan derken dün gece kullanayım da bitsin dedim.
aa meğer maske hakikaten maskeymiş, öylece yüzüne yapıştırıyorsun.

it is not right to make a decision in the first use but some masks meet the expectations of my skin immediately, some don't. 
this watsons green tea mask was in my drawer for a long time because I thought it is too big to use once, and impossible to keep for a second use. I was surprised when I opened it last night and saw it was a real mask!


paketin içinde kalan sıvı kısımlarını da el kol bacaklarıma yedirdim.
sonuç: yüzümde hiçbir etkisi olmayan bu maske, kol ve bacaklarımı pürüzsüzleştirdi, etkisi de hala devam ediyor. özellikle dirsek ve diz kısımlarına çok iyi geldi.

I applied remaining liquid in the pack to my arms and legs. 
result: it was useless for my face but good for  arms and legs and they are still very smooth, especially elbows and knees.

2 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...