iletişim

inspiteofmyself@gmail.com

9 Şubat 2013 Cumartesi

project 32 pan gelişmeleri / progress vol.2

bitirme projesinde 2. ay bitti bugün.
ilk zamanki çabuk tüketilen ürünler gidince, ne kadar kullanılsa da bitmek bilmeyen şeyler kaldı çoğunlukla.
kasım, aralık ve ocak aylarında, indirim yakalamışken alıp kenara koyduğum bazı şeyler dışında, ihtiyacım olmayan hiçbir şey almadım. çok daha önceden stokladığım bir yığın şeyle beraber yeni stoklarımı da yavaş yavaş kullanmaya başladım. ama hala bir çekmece dolusu, daha hiç açılmamış cilt bakımı ve makyaj ürünlerim var.
önceki aydan 21 tanesi kalan project 32 pan'da 9 ocak-9 şubat arası vedalaştıklarım şöyle:

it has been 2 months since I began project pan.
easily used products like shampoos finished first. I didn't buy anything I didn't need excesp my favourite products in sale. I started using many products from the stock in my drawer but there are still many waiting there to be used.
products in project 32 pan which I said goodbye between january 9th-february 9th:


1- lancome lip gloss (arkadaşa verildi/gave away)
2- shiseido white lucency recovery night cream (bitti / finished)
3- la roche posay kerium extra gentle (bitti / finished)
4- dior masque magique (bitti / finished)


kaldı 17. ama nasıl bir 17. far, ruj ve kremlerden ibaret.

17 products left, shadows, lipsticks and creams.

1- watsons hair wax (fırça temizliğinde kullanarak bitirilecek/I will use it to clean brushes)
2- clinique even better (leke tedavisine ihtiyacım kalmadığından gece kremi olarak kullanılacak/I will use it as a night cream)
3- biotherm dengeleyici maske/balancing mask (hiçbir zaman ihtiyacım olmayan yanlış yönlendirmeyele aldığım bu ürün, senede iki kere kullanılarak çürüyene kadar köşede duracak/I never needed this and never will, so it will stay there until it decays.)
4- lancome 4lü far/shadow quad (bana hiç yakışmayan kahve tonları, zorla kullanmaya devam ediyorum/earth tones don't suit me but I use just to finish)
5, 6- max factor 2li far+lancome füme far/eyeshadow (bunları karıştırıp tek bir far elde ettim, o da bir şeye benzemedi/I frankened these and made a new shadow but I didn't like it)
7- loreal far (malesef yaz rengi olarak gördüğüm için hiç kullanmıyorum/unfortunately I don't use thisin winter)
8- lancome beyaz far (az kaldı, sabır!/it is finishing!)
9- shiseido white lucency serum (leke sorunum kalmadığından gündüz kremi olarak kullanılacak/I will use it as a day cream)
10- dermalogica skin smooth ( her gün kullanmama rağmen üstün bereket madalyasıyla hayatına devam ediyor/I use it everyday but it insists on not finishing)
11- sally hansen lip inflation ( her zaman şeffaf bir parlatıcıya ihtyaç vardır sloganıyla yerinde duruyor/a girl always needs a clear gloss)
12- loreal ruj (günlük kullanım için bana pek uygun değil, ama çabalıyorum/it is not suitable for my daily use but I am trying.)
13- vaseline intensive rescue (hemen her duş sonrası kullanmama rağmen sanki yeni alınmış gibi ağır/it is still heavy like a new one)
14- nars makyaj bazı/makeup base
15- bioderma güneş kremi/sunscreen (kışın her üründe koruma faktörü olduğundan kullanmaya sıra gelmiyor/I don't use it as every product has sunscreen)
16- lancome kapatıcı/concealer (ufacık tefecik içi dolu turşucuk, bu aralar sık sık kullanmama rağmen bana mısın demedi/it is small, I use it everyday but still full.)
17- biotherm kapatıcı (bunu üreteni alkışlıyorum. küçücük tüpe ne kadar sıkıştırdıysa, fondöten olarak kullansam yeriymiş/I applaud the producer. it is a very small tube but never ends)

1 yorum:

  1. merhaba canım,blogumda güzel bir çekiliş/etkinlik var gelmek istersen sevinirim ve beklerim :)
    http://sevonugozunden.blogspot.co.uk/2013/02/cantani-gosterilk-cekilisetkinlik.html
    sevgilerle ♥♥♥

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...