iletişim

inspiteofmyself@gmail.com

18 Nisan 2013 Perşembe

benefit the porefessional

bu ürünü neden aldım gerçekten bilmiyorum. ana maddesi silikat olan her ürün gibi, cildi pürüzsüzleştiriyor sürüldüğü anda. çünkü göznekleri tıkıyor. yani öyle sıkılaştırdığı falan yok. ama bir süreliğine geniş gözeneklerinizle ve ince çizgilerle vedalaşmanızı sağlıyor.

I don't know why I purchased this. its main ingredient is silica, therefore it smoothes the skin immediately as it fills the pores and the fine lines. it doesn't help to minimize them.


öyle ciddi bir gözenek sorunum olmadığı için öncesi ve sonrası fotoğrafları koyamıyorum. dokunduğumda hissettiğim pürüzsüzlük dışında görünürde bir fark olmuyor. bana kalırsa acil durumlar için bulundurmak dışında pek de tercih edilecek bir ürün değil. zira gözenek problemini cilt tedavisiyle çözmeye çalışmak, kapatıp gizlemekten daha akıllıca.

I won't take after before photos because there is no difference in appearence on my skin. it just feels smoother. I think it is just for emergencies. because it is smarter to treat the pores instead of hiding them.


makyaj bazı kullanmayı seviyorsanız, ten rengi olması ve kalıcılığıyla iyi bir seçenek olabilir.

if you like to use makeup base, it is a good choice with its beige color and longevity.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...