iletişim

inspiteofmyself@gmail.com

14 Mayıs 2013 Salı

nasıl makyaj yapılır konulu komikli video gelmiştir

makyaj videosu ablalarıyla dalga geçilmemektedir. lütfen atarlanmayınız.


10 yorum:

 1. Ben gayet güldüm ya, her ne kadar makyaj bloggerı olsakta gülmemiz lazım, çok güzel gözlemlemiş, bazı yerleri bazı kişilere göre ''müstehcen'' gelse de baya iyi:)

  YanıtlaSil
 2. Bu sıkıcı günüme 1 saattir gülünecek bir şeyler kattı Delinin Gömleği. Çok iyi :)) Tanıştırdığın için teşekkürler! :)

  YanıtlaSil
 3. asfaltta yatan kedi cesedini yedim kırmızısı :))) bundan sonra ruj alırken bu tabiri kullanıcam bakalım karşımdaki ne tepki vercek! evet evet çok eğlenceli olur :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim için Bihter kırmızısından daha açıklayıcı bir renk tanımı olduğu kesin:)

   Sil
 4. Aslında buda çok eğitici bir video, komik diyip geçmemk lazım bir erkek gözünde biz bayanların nasıl "olmaması" gerektiğinin ipuçlarını veriyor :)) gerçekten bu videoyu izlerken ne yapmamam gerektiği konusunda bayağı bişeyi kulağıma küpe yaptım :)) Ha erkeklere hoş gözükme derdimiz olduğu için değil ama erkekler gerçekten "olanı objektif gören,değerlendiren" varlıklardır. Birşey erkeklere ne derece itici geliyorsa tüm insanoğluna itici gelir..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet erkeklerin nadir iyi özelliklerinden biri, gözlerinden bir şey kaçmaması. O yüzden sözlerine kulak vermek lazım.

   Sil
 5. Rakun rakun :))) Hahahah belki panda da diyebilirdi :))

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...