iletişim

inspiteofmyself@gmail.com

29 Temmuz 2013 Pazartesi

solait self tan applicator mitt / bronzlaştırıcı uygulama eldiveni

bronzlaştırıcı jel/krem/yağ uygularken en büyük problem ellerin de boyanmasıdır herhalde. doğru anda yıkamayı başaramadığımız zaman gelsin elleri kolları kınalı bebek...
bir de her yere eşit dağıtamayıp lekeli bir görünüm elde etme riski var ki, çekilen çileye değmez.
işte watsons biz yoğurt tenlileri düşünüp uygun fiyatlı bir uygulama eldiveni getirmiş, solait marka bronzlaştırıcılarla beraber satıştaydı bu yaz başından beri. ben de hazirandan itibaren kullanmaya başladım.

the biggest problem we fight during bronzer gel/oil/cream application is coloring the hands I guess. if you can't wash them in time, they will turn out to be like hennaed.
moreover, there is the risk to end up with a stained body. now watsons has solait bronzers and application gloves which I have been using since june.

aslında materyal bildiğimiz ince sünger. uygulama esnasında elde bir ıslaklık hissediliyor ama renk vermiyor. birkaç uygulamada bir yıkıyorum. daha bir süre bozulmadan idare edeceğe benziyor.

in fact its material is just a thinner sponge. I feel a little wet uring application but it doesn't color my hands. I wash it after a couple of applications. it seems that I can use it for a while.

2 yorum:

  1. Eşit uyguluyor mu peki, ellerle çok zor oluyor o çünkü :(

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet elle uygulamaktan çok daha iyi. Ama emici olmayan başka bir maddeden ya da kumaştan yapılan bir eldivenle ürünün bir kısmının boşa gitmesi de engellenebilir :)

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...