iletişim

inspiteofmyself@gmail.com

6 Ağustos 2013 Salı

l'oreal paris lumi magique light infusing foundation in gold camel / fondöten


bronzlaştıktan sonra ten rengime uygun bir fondötenim kalmadığı için gratis'teki ikinci ürüne %50 indirim kampanyasından aldığım bir ürün bu fondöten.

after getting bronzed, I purchased this foundation from gratis as there was a discount of 50%.


 cosdna sayfasındaki bilgilere göre parabenin her türlüsü var. yine araştırmadan aldığım ve sonra pişman olduğum bir ürün oldu bu yüzden.

according to cosdna page, it has all parabens in it. so it is another product that I bought without research and then regretted.                             akışkan yapılı hafif bir fondöten.

                             it is a light, liquid foundation.

kapatıcılığı minimum, ama ufak tefek kusurları yok ediyor. burun kenarındaki kızarıklıkları ortadan kaldırıyor. yalnızca lekeleri kapatmıyor ama bir nebze hafifletiyor görüntülerini. cilt parlak ve sağlıklı görünüyor.

it has a light coverage, only covers little imperfections like nose blemishes. it doesn't really work for dark spots but minimizes the visibility. the skin looks glowy and healthy.

yeri gelmişken bu fondöteni uygulamak için kullandığım süngerin de birkaç kullanımda ne hale geldiğini göstermek isterim. zira en dandiğinden en kalitelisine, daha önce hiçbir sünger ya da fırçada böyle bir lekelenme ve renk değişikliği görmemiştim.

now is the time to show you the sponge I use with this foundation. I never saw such stains on any quality or cheap sponge before.


bu süngerin gayet titiz biçimde temizlenmiş hali. fondöten koyu, kahve tonlu bir renkte olmasına rağmen sünger yıkanınca yeşilimsi bir iz kaldı. bu da fondötene karşı tereddütlerimi artırdı.

sponge is carefully cleaned in this photo. foundation is a dark, brown colored one but stains are greenish. this made me suspicious about foundation.

2 yorum:

 1. sanırım etiketin en altındaki ok işaretinden ucunu kaldırdığında 2. bir sayfa açılıyor. genellikle ürün içeriklerini alt kattaki sayfaya ekliyorlar. ürün listesinin eklenmemesi yasak çünkü.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ah evet gördüm, teşekkürler:)
   sitede yazanlar doğruymuş, fotoğrafını ekliyorum.

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...