iletişim

inspiteofmyself@gmail.com

16 Ağustos 2013 Cuma

l'oreal paris lumi magique concealer

 l'oreal'in kendi sitesindeki tanımıyla concealer olarak geçen bu ürün, aslında son yıllardaki ysl touche eclat rüzgarından esinlenen bir aydınlatıcı.

l'oreal calls it a concealer but it is in fact a highlighter pen like ysl touche eclat.

ürünü arkasından çevirerek ucundaki fırçaya yeterli miktarda çıkarıp istediğimiz bölgeye uyguluyoruz. fırça uygulama için pek uygun değil. ben fırçayla kabaca sürüp parmağımla dağıtmayı tercih ediyorum.

by turning the head of the pen around, you can get the product on the brush. the brush is not appropriate to apply the product, so I use my fingers.

3 renk seçeneği var. yazın bronz tene uyguladığım için en koyusunu aldım. ama fazlaca renk verme özelliği olmadığından diğer zamanlarda da kullanılabilir görünüyor.

there are three shades and ı chose the darkest for the summer. but even this one is not really dark, so maybe I can use it longer.


benim gözaltında zaman zaman şişlik ve koyulaşma oluyor, hafiften çizgiler de başladı. dolayısıyla gözaltıma süreceğim kapatıcının çizgilere dolmaması, şişliği vurgulamaması ve morlukları aydınlatması gerekiyor. elbette bu üç özelliği aynı üründe bulmak mümkün olmuyor, ama lumi magique ile en azından aydınlatma ve çizgilere dolmama işini başarabiliyorum.

I have bags, dark circles and a few lines under my eyes. therefore I expect a concealer to erase dark circles, not to fill in the lines and not to promote bags. it is difficult to find a product which does these all, but this pen is good for dark circles and it doesn't fill in the lines.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...