iletişim

inspiteofmyself@gmail.com

25 Eylül 2013 Çarşamba

thebalm shady lady luscious lani eyeshadowalalı epey oldu ama kullanmak nasip olmadı bu farı. elbette bir gratis %50 indiriminden.

I purchased this shadow long ago from a 50% sale in gratis.

the balm ürünlerini fazla kalıcı bulmasam da indirimdeki fiyatlarına göre performansları epey iyi olduğu için alıyorum. sık tazeleyerek kullanınca duruşları şahane oluyor.

I don't think that the balm products are so long-lasting but they have a high performance for their price. I love the look if I reapply the product frequently.
temiz görünümlü göz kapağı üzerine hafif ışıltılı pembe far ve simsiyah eyeliner uygulamasını çok seviyorum. bu far sevdiğim pembe renkten bir tık koyu olmasına karşın yine de beğenerek kullandım.

I love a soft pink shadow on a clean lid with a strong black eyeliner. this shadow is one shade darker than I like but not a big problem.
the balm paletlerindeki farların renklerini tam olarak verdiklerini söyleyemem. balmbini'deki siyah far fümeye, turkuaz far yeşilimsi bir maviye dönüşüyor. bu tekli shady lady ise renk vermede daha başarılı.

I can't say the shadows in the balm palettes truely give the color they look like. the black shadow in balmbini looks smoky, turquoise looks greenish. this single eyeshadow is better if compared.
sabah yaptığım makyajın akşam 21:00 sularındaki görünümü. urban decay primer potion üzerine mac paint pot bare study, shady lady far ve mac black track jel eyeliner kullanıp lancome hypnose drama maskara uyguladım.

this photo is of the makeup I did in the morning. it was about 21:00 when I took it. I used urban decay primer potion, mac paint pot bare study, shady lady shadow, mac black track gel eyeliner and lancome hypnose drama.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...