iletişim

inspiteofmyself@gmail.com

14 Ekim 2013 Pazartesi

rimmel london match perfection concealer 030 classic beige
göz altlarında neme ihtiyaç duyduğum için likit kapatıcı tercih ediyorum. beklentilerim; çizgilere dolmaması, fazla aydınlatıp kendini belli etmemesi ve hemen kaybolup gitmemesi. malesef henüz ilk sürdüğüm anda çizgilere dolmayan krem veya likit bir kapatıcıyla karşılaşmadım. pudrayla sabitleyip kabuk gibi bir görüntü yaratmayı sevmiyorum. neyse ki rimmel kapatıcıyı sürdükten bir süre bir kez düzeltmek bir daha çizgilere dolmasını engelliyor.

I need moisture under my eyes, so I prefer using liquid concealers. I expect it not to fill in the lines, not to over illuminate and to stay long in its place. I have never seen a cream or liquid concealer that doesn't fill in the lines at first. I don't like to set it with a powder because of the cakey look. fortunately rimmel concealer needs only one correction after application and then it stays in its place perfectly.fırçalı ucuna ürünü sıkarak göz altlarına uygulayıp başka bir fırçayla, süngerle veya parmaklarımla dağıtıyorum. rengi, kıvamı her şeyi oldukça iyi. kalıcılığı tatmin edici. sabah yaptığım makyaj akşama doğru ufak bir tazelemeyle 12 saat rahat idare ediyor.

I don't apply the concealer with its own brush but I use a concealer brush or a makeup sponge or just use my fingers. its color and consistency are very good. longevity is fine. I apply it in the morning and it stays for 12 hours with just a little touch during the day.
hafif bir aydınlatıcı özelliği var ama öyle parıl parıl parlamadığı için doğal duruyor. bir drugstore kapatıcıdan beklenmeyecek kadar iyi bir performansa sahip.

it is a bit illuminating but it doesn't shine so it looks natural. it has a good performance that is not expected from a drugstore concealer.

rimmel london kapatıcı watsons tarafından 14,99tl fiyatla satılıyor.

rimmel london concealer is sold by watsons for 14,99 tl.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...