iletişim

inspiteofmyself@gmail.com

18 Ekim 2013 Cuma

rimmel london scandel eyes thick and thin eyeliner

rimmel makyaj malzemelerini denemek için watsons'dan aldığım birkaç parça üründen biri de bu eyeliner oldu. bu tip keçeli eyelinerlardan pek memnun kalmıyorum. hem çabuk bitiyor hem hata kabul etmiyor.

I bought this eyeliner fro watsons with some other rimmel london makeup products. I don't usually like felt-tip eyeliners because they finish quickly and ı have to be very careful to use it.


ucu ince ve kalın olarak iki kenarlı şekilde asarlanmış, böylece istenen kalınlıkta uygulama yapılması öngörülmüş. ama bunun çok ciddi bir avantaj sağladığını söyleyemem. kolay sürülüyor, fazla bulaşmadan temizlenebiliyor.

it has a thin and thick sided tip to enable adjusting. but this is not a big plus. 
eyeliner can be used and cleaned easily. 


eyelenerı gözümün altına da uygulayıp fırçayla dağıttım. hiç akmadan, bulaşmadan saatlerce kaldı. siyahlığı ve matlığını da çok beğendim.

I applied the eyeliner to my under lash line and blended with a brush. it stayed problem for long hours. I liked its matte black color.

bu makyajda rimmel london scandel eyes eyeliner, sephora ten rengi göz kalemi, lancome hypnose drama maskara ve mac paint pot bare study kullandım. eyelinerın fiyatı 14,49 tl.

I used rimmel london scandel eyes eyeliner, sephora nude eye pencil, lancome hypnose drama mascara and mac paint pot bare study. eyeliner costs 14,49 tl.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...