iletişim

inspiteofmyself@gmail.com

5 Ekim 2013 Cumartesi

scholl instant pain relief / anında ağrı gideren koruyucu ayak bandı

evet belki yapıştırdığımız yerde dursaydı ayakkabının vurduğu yerle arada bir bariyer görevi görerek acıyı engellerdi ama malesef ayaktan daha yapıştırır yapıştırmaz kavladığı için pek işe yaramıyor.

if it stayed where you put it on, it would prevent the pain. but unfortunately it immediately frees from foot, so it doesn't make a guard between foot and shoe.


çeşitli sebeplerle ayakkabıları ayağına vuran talihsizlerdenseniz, scholl ayak bantları malesef derdinize derman olmayacak. ama ille de denerim derseniz gratis ve watsons'larda bulunur.

if you are one of the unlucky whos shoes give a lot of pain to their feet, scholl foot plasters are not a solution for you. but if you insist trying, you can find it in gratis ans watsons.

4 yorum:

 1. şimdiye kadar beğendiğim, iş görebilecek gibi şu zımbırtılardan denk gelmedi. ya çıkarlar ya kayarlar doğru düzgün yapışmazlar. :/ en düzgün acı kesici gene şu sanita'nın jel yarabantları sanırım. hem görece daha ucuz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ayakkabının arkasına yapıştırdım orda daha iyi kaldı ama dediğin gibi işe yaramıyor.
   sanita hiç kullanmadım hemen onu da denerim. ayaklarım mı yamuk nedir anlamadım ama daha vurmayan ayakkabı giymiş değilim.

   Sil
  2. Zaten o ayakkabının ayağın acıyan kısmı ile temas eden yere yapıştırılıyor. Ben oldukça memnunum bu üründen.

   Sil
  3. üstünde ayağa yapıştırıldığını gösteriyor ama durmuyor orda.

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...