iletişim

inspiteofmyself@gmail.com

1 Kasım 2013 Cuma

diorshow mono eyeshadow 096 / tekli far


simsiyah bir farla yapılan iddialı bir göz makyajının yerini benim için hiçbir şey tutamaz. fakat son yıllarda siyah diye kullandığım farlar hep füme tonları olarak sonuç verdi göz kapaklarımda. bayılarak kullandığım fred faraugia siyahım da ancak gece makyajı için uygun olduğundan, yaz sonunda sephora'da siyah far arayışına girdim. orada bulunan her markanın siyah farını itinayla denedikten sonra, tam olarak "işte bu!" diyemesem de, diyecek farı bulana kadar en iyi sonucu alacağıma inandığım dior tekli farı aldım.

nothing compares to a deep black eye makeup for me. but in the last years I can't easily find a good black eyeshadow. they always end up seeming like a dark grey.  my beloved fred faraugia black eyeshadow is appropriate for night makeup, therefore I looked for the blackest black eyeshadow in sephora at the end of the summer. I tried every single brand in there, and chose dior one, although I couldn't say "this is the one!"

fotoğraflarda gümüşi bir renk gibi görünmesini engelleyemediysem de, ilk bakışta simsiyah bir rengi var. parmağıma aldığımda da koyu siyah bir renk gördüm. ama fırçayla uyguladığımda aynı sonucu elde edemiyorum.

it seems like a silver grey in photos but when I tried it with my fingers, I saw a deep black. unfortunately, I can't get a black color when I apply it with brush.


dior'un kadife keseli ambalajlarını her zaman sevmişimdir. hayatına biraz olsun lüks bir dokunuş katmak isteyen her kadın da sever herhalde.

as most women, I've always loved dior's velvet pouches as a little touch of luxury.
 "sür çık ve her yere yanında götür" olması için tekli far almayı uygun buldum. malesef rengarenk makyaj paletleri çantada taşımak için pek de pratik değil.

I preferred a mono eyeshadow to "apply&go and take everywhere with you". unfortunately, colorful makeup palettes are not comfortable to carry around. 
 çok hafif ışıltılar barındırsa da gündüz kullanıına uygun bir far.

it has few sparkles but it is appropriate for daily use.
  üstüste birkaç kat uygulasam da istediğim siyahlığa ulaşamıyorum.

no matter how many times I apply it on and on, it doesn't make the right black.
 sürerken epey dökülme yaptığı için çok dikkatli kullanmak gerekiyor. makyaja önce gözden başlansa bile kapatıcıyı yenilemek gerekebiliyor.

it easily smudges around ot it is important to use it carefully. beginning makeup with eyes first can be a solution but generally concealer needs a reapplication.
 bu makyajda mac paint pot bare study, lancome hypnose drama, rimmel london match perfection kapatıcı kullandım.

I used mac paint pot bare study, lancome hypnose drama, rimmel london match perfection concealer for this makeup.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...