iletişim

inspiteofmyself@gmail.com

2 Kasım 2013 Cumartesi

rimmel london lasting finish matte by kate moss lipstick in 107


yaz boyu loreal caresse rujumu sürdükten sonra sonbaharın gelmesiyle daha iddialı renklere kavuşmanın sevincini yaşıyorum. özellikle ruby woo'lu günlerin gelmesi, kendimi o rujla çok çekici hissetmem ve özgüvenimin tavan yapması...işte bu hissi veren bordo bir ruj arayışında bir iki alışverişim oldu. bunlardan biri de rimmel'in kate serisinden 107. henüz kullanmak için havayı yeterince soğuk bulmuyorum. zira bana göre koyu renkler güneşsiz, donuk havalara, duru, beyaz bir cilde yakışıyor.

I used my loreal caresse lipstick all summer and I am very happy to finally be able to wear bolder colors in the autumn and winter, especially my beloved ruby woo. I feel so cute with ruby woo that I am looking for such a lipstick in bordeaux. I bought a couple of lipsticks one of which is rimmel kate 107. I still don't use it because I believe that such shades are for colder weather without sun.yaısı yumuşak, kolay sürülüyor, rengini de iyi veriyor. en önemlisi de ölü gibi gösteren bir morg bordosu olmaması. fakat istediğim matlığı vermiyor. bir parça parlaklık var.

it is a soft, easily applied lipstick with a good color that doesn't make you seem like a dead one in a morgue. but it is not as matte as I want.ruju watsons'dan 12,99 tl fiyatla aldım.

I bought it from watsons for 12,99 tl.

2 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...