iletişim

inspiteofmyself@gmail.com

8 Kasım 2013 Cuma

yves saint laurent alışverişim / yves saint laurent haul

son zamanlarda marka saplantılarımı bir kenara bırakarak, daha önce denemediğim ürünlere yönelmeye çalışıyorum. böylece hem sevdiğim ürünleri neden sevdiğimi anlıyorum hem de daha önce şans vermediklerimin arasından yeni keşifler yapabiliyorum. geçen haftasonu da bu amaçla tekin acar'dan, daha önce sadece volupte rujunu kullandığım ysl'in birkaç ürününü aldım.

I have been trying different brands for a while to make new discoveries for my skin and appearance. I bought some ysl products from tekin acar last weekend for this reason. I only used a volupte lipstick of ysl so the brand is totally new for me. 
çok methedildiği kadar beğenmeyeni de hayli fazla olan touche eclat aydınlatıcı, koyu renkli bir bronzer pudra, yine oldukça beğeni toplayan teint touche eclat fondöten ve ysl forever youth liberator göz çevresi serumu aldım. alışverişle beraber bir seyahat fırça seti ile bir gözkalemi de hediye edildi.

I bought a toche eclat highlighter which has many fans as well as haters, a dark bronzer powder, teint touche eclat foundation which is also a favourite among many women and forever youth liberator eye zone serum. an eye pencil and a travel brush set were the gifts.
touche eclat 89 tl, bronzer 119 tl, fondöten121 tl, serum 165 tl.

    touche eclat is 89 tl, bronzer is 119 tl, foundation is 121 tl and the serum is 165 tl.

    diğer ürünleri ayrı yazılarla tanıtacağım ama fırça seti satışta olmadığı için onu burada göstermek istiyorum.

    I will write about the product individually but my comments on the brush set is here as it is not for sale.
şık ve kaliteli bir kabı var fakat fermuarlı olmayışı hijyenik açıdan pek hoşuma gitmedi. makyaj çantasının içinde de günlük çantanın içinde de kapağı kolaylıkla açılıp araya bir şeyler girebiliyor.

it has a chic and quality case with no zip. this is not good for hygene. it is easily opened in makeup bag or handbag.
set, makyaj tazelemede en çok ihtiyaç duyulan üç fırçadan oluşuyor.

the set has three most needed brushes in daily makup; blush, eyeshadow and lip.
fırça sapları tahta, üzerleri kauçuk benzeri bir madde ile kaplanmış.dokusu nars'ın ambalajlarına benziyor.
dudak fırçası %100 toray kılından (en kaliteli sentetik kıl), allık fırçası keçi kılından, far fırçası ise at kılından imal edilmiş.

handles are wooden with a rubber coverage like nars products. lip brush is 100% toray hair (best quality synthetic hair), blush brush is high goat hair, eyeshadow brush is pony hair.

fırçalar oldukça yumuşak ve kullanışlı. dökülmeden rahatça kullanılıyor. 

brushes are very soft and useful. hairs don't fall over face. 
far fırçasını yanımda taşımak yerine evde kullanıyorum. çünkü çok iyi bir fırça seyahat boyu olasına rağmen sürekli kullanıma uygun boyutta. 

I use the shadow brush at home rather than carrying around in my bag. because it is such a good brush to use everyday.2 yorum:

  1. Harika bir alışveriş olmuş bu.. İyi günlerde kullan.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. sanırım bronzer hariç öyle oldu evet, teşşkür ederim:)

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...