iletişim

inspiteofmyself@gmail.com

4 Ocak 2014 Cumartesi

sigma black friday online shopping-p86 and f80 / alışveriş

sigma'nın 27 kasım black friday indirimini aylardır sabırla bekliyordum. en çok ihtiyaç duyduğum mükemmel fondöten fırçası ve göz altı için kapatıcı fırça arayışıma derman olmasını umarak p86 ve f80 fırçaları sipariş ettim. fırça fiyatları sabit ancak kargo ücretsizdi. siparişim 4 aralıkta kargoya verildi ve 24 aralıkta elime ulaştı. yoğun oldukları için gönderimin uzun süreceğini söyledikleri için sorun etmeden bekledim.

I waited for sigma black friday sale on november 27th for months patiently. I expected to end my search of the perfect foundation brush and under eye concealer brush with f80 and p86 sigma brushes. prices were the same but shipping was free. they sent my package on december 4th and I received it on 24th. they informed me that shipping could take a little long as they were too busy.

alışveriş hediyesi olarak seyahat boyu bir e25 karıştırma fırçası geldi. kullanışlı, güzel bir far fırçası.

they sent me an e25 blending brush as a shopping gift. it is a useful nice brush.
f80 çoğumuzun bildiği gibi öve öve bitirilemeyen efsane bir fondöten fırçası. ben de daha önce sephora'nın benzer fırçasını deneyip, bu tipte bir fırçanın ne kadar iyi fondöten uyguladığını görmüştüm. ama malesef sephora çok kıl döktüğü için uygulama esnasında sıkıntı yaratıyordu. eğer sigma'ya ulaşamasaydım shiseido veya dior'un aynı tip fırçalarını almayı düşünüyordum. neyse ki gerek kalmadı.

as most of us know f80 flat kabuki is a legendary brush among bloggers. I tried a similar sephora one before and saw that such brushes can apply foundation flawlessly but sephora one sheds a lot so I was thinking to buy a dior or shiseido one if I couldn't reach sigma. fortunately I could purchase one. 
sık kıllı küt uçlu kabuki bir fırça olan f80, sigma'nın kendi ürettiği sigmax kıllara sahip. bu fırça sayesinde fondöten, süngerle uygulanmış kadar pürüzsüz ve iz bırakmadan, elle uygulanmış kadar doğal, ve fırçayla uygulamanın verdiği kapatıcılığa sahip oluyor.

it is a flat kabuki brush which has dense hairs of sigmax, sigma's special technology hair. thanks to this brush I can get a flawless finish like sponge application, natural like hand application and coverage of brush application.


                                    fırça 21 dolar tutarında.

                                             it costs $21.p86 ise hakkında fazla bir fikrim olmadan, katalogdan seçerek aldım. ama çok memnun kaldım. iz bırakmadan, güzelce kapatarak göz altlarıma ve burun kenarlarıma kapatıcı uygulamamı sağlıyor. ilk fırsatta seyahat boylarını da edinmem gerekiyor.

I didn't have any idea about p86, I picked it from the catalogue. but I really liked it. I can apply concealer under my eyes and around nose perfectly with this brush. I will buy travel size versions later.
                                                 fırça 18 dolar tutarında.

                                                          it costs $18.
kutudan ayrıca bir katalog ve makyaj ürünlerini tanıtıcı birkaç kart çıktı.

there were some ad cards and a catalogue in the package.5 yorum:

 1. Fırçalar çok güzel görünüyorlar. Fondoten fırçasını merak ettim şimdi. Hepsini güle güle kullan canım:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkürler, sen de kullanacak olursa diğer fırça ve süngerlere veda edeceğine eminim:)

   Sil
 2. F80 en favori fırçam güle güle kullan :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sağol, senin yorumların da seçimlerimde etkili oluyor:)

   Sil
  2. Çok teşekkür ederim çok mutlu oldum bunu duyduğuma :))

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...