iletişim

inspiteofmyself@gmail.com

11 Ocak 2014 Cumartesi

travalo refillable perfume bottle atomizer / doldurulabilir parfüm şişesi

sevil parfümeri'den aldığım bu seyahat boyu parfüm şişesi yazdan beri en sadık dostum oldu. sık sık seyahat eden erkek kardeşim de el bagajında sorun çıkarmadığı için bu üründen oldukça memnun.
avuç içine sığabilen ufak spreyli şişenin şeffaf kısmından ne kadar parfüm kaldığı görülebiliyor. böylece yetmeyeceğini düşündüğünüz yerde üstüne ilave edebiliyorsunuz.

this travel size spray bottle has been my best friend sinc last summer. travalo is not forbidden in hand luggage so my brother also likes it very much as he travels a lot.
you can see how much perfume is left in the bottle through transparent side. so you can add extra perfume if you need.

dökülme, sızma gibi bir sorun olmadan ufak makyaj çantasında her yere götürüyorum. gün ortasında veya işten sonra eve giteden dışarı çıkacağım zamanlarda tazelenmek için harika oluyor. kısa seyahatlerimde de koca parfüm şişesini taşıma derdinden kurtarıyor. kırıldı mı, döküldü mü derdi yok.

there is no leaking problem with this bottle. I take it everywhere in my makeup bag. it is wonderful to freshen up in the middle of the day or when I go out after work. it is also very good for short trips. I don't need to carry a heavy perfume bottle which I always worry about being broken or leaked.


şişenin nasıl doldurulduğunu yazmaktansa bir kullanım videosunu yayınlamayı tercih ediyorum. boş bir şişe elli sıkımlık doldurulabiliyor. yanılmıyorsam 25 tl civarında bir ücret ödemiştim.

I won't write how to use it because there is a short video here. a bottle of perfume can be used for 50 times. I am not really sure but I think I payed 25 tl for it.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...